Güncel Haber - Duyuru - Etkinlikler

ÇODAM VE ÜZYEÇDE’den EĞİTİM SEMİNERİ

Keçiören Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü Çocuk Danışma Merkezi, Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği işbirliği ve Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle “Eğitim Ortamlarında Yeteneklerin Keşfedilmesi” adlı eğitim semineri düzenlenmiştir.

3. GELENEKSEL ÇODAM SAHNEDE

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 3’üncü Geleneksel ÇODAM Sahnede Yıl Sonu Konseri’nde sahne alan öğrenciler keman, piyano ve gitar enstrümanlarındaki hünerlerini sergilediler.

PİS ÇUKURLAR SAHNEDE

Keçiören Belediyesi ÇODAM(Çocuk Danışma Merkezi) ve ÜZYEÇDE( Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği), bu defa çocukları çevreci bir tiyatro oyunu için buluşturduk.

ZEKA VE AKIL OYUNLARI EĞİTMENLİĞİ

ZEKA VE AKIL OYUNLARI EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

“BİZİMLE BOYAR MISIN?”

Çocuklara sanatı sevdirmek ve onları görsel sanatların farklı alanlarıyla tanıştırmak amacıyla Çocuk Danışma Merkezi (ÇODAM) ile Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği (ÜZYEÇDE) işbirliği ile “BİZİMLE BOYAR MISIN?” Çocuk ve Oyun temalı CANLI SANAT ATÖLYELERİ gerçekleştirildi

TEVFİK İLERİ İMAM HATİP ORT. ATÖLYE TANITIMI

Keçiören Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi (ÇODAM), Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği (ÜZYEÇDE) ile işbirliği halinde yürüttüğü atölye çalışmalarını tanıtmak amacıyla 15 Nisan 2015 tarihinde Ankara’nın gözde okullarından biri olan Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu’nda, 5. sınıflara yönelik bir dizi etkinlik düzenledi.Doğal Yaşam Atölyeleri kapsamında çocuklar, kendi domates fidelerini yetiştirmek için domates tohumlarını ektiler.