Güncel Haber - Duyuru - Etkinlikler

PİS ÇUKURLAR SAHNEDE

Keçiören Belediyesi ÇODAM(Çocuk Danışma Merkezi) ve ÜZYEÇDE( Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği), bu defa çocukları çevreci bir tiyatro oyunu için buluşturduk.

ZEKA VE AKIL OYUNLARI EĞİTMENLİĞİ

ZEKA VE AKIL OYUNLARI EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

“BİZİMLE BOYAR MISIN?”

Çocuklara sanatı sevdirmek ve onları görsel sanatların farklı alanlarıyla tanıştırmak amacıyla Çocuk Danışma Merkezi (ÇODAM) ile Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği (ÜZYEÇDE) işbirliği ile “BİZİMLE BOYAR MISIN?” Çocuk ve Oyun temalı CANLI SANAT ATÖLYELERİ gerçekleştirildi

TEVFİK İLERİ İMAM HATİP ORT. ATÖLYE TANITIMI

Keçiören Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi (ÇODAM), Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği (ÜZYEÇDE) ile işbirliği halinde yürüttüğü atölye çalışmalarını tanıtmak amacıyla 15 Nisan 2015 tarihinde Ankara’nın gözde okullarından biri olan Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu’nda, 5. sınıflara yönelik bir dizi etkinlik düzenledi.Doğal Yaşam Atölyeleri kapsamında çocuklar, kendi domates fidelerini yetiştirmek için domates tohumlarını ektiler.

KIBRIS YAZ BİLİM KÜLTÜR KAMPI

AYRINTILI BİLGİ İÇİN 0312 361 0 100

32. ULUSLAR ARASI MÜZİK FESTİVALİ

Keçiören Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi (ÇODAM) ve Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği (ÜZYEÇDE) işbirliğinde yürütülen Gitar Atölyesi öğrencileri 32. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’ne katıldılar.